buty markowe

Zakup nowych butów zawsze okraszony jest dylematem karzącym wybierać między ceną, a jakością, między znaną marką, a anonimową firmą. Analizując oferty dotyczące zakupu obuwia, np. propozycje, jakie oferuje sklep streetwear internetowy, można zauważyć, że markowe buty są droższe. Skąd bierze się taka różnica?

Jakość nieporównywalna

Ceny dobrych butów markowych muszą być wyższe od firm anonimowych. Wiąże się to przede wszystkim z jakością obuwia. Markowe buty posiadają niepodważalnie większą jakość od produktów nieznanych producentów. Na tę jakość składa się rodzaj materiału, precyzja wykonania czy system wentylacji. Markowe buty wykonywane są z lepszych i bardziej trwałych oraz wytrzymałych materiałów, produkcja ich wymaga o wiele większego zaangażowania. Sam koszt powstawania takiego obuwia jest o wiele większy. Dlatego, markowe buty są droższe od butów nieznanych producentów.

Marka firmuje niezawodność

Znane marki, swoją nazwą firmują niezawodność. Na pozycję lidera należy sobie zapracować. Dlatego, markowe buty stanowią gwarancję jakości i niezawodności. Wielkie przedsiębiorstwa z uznaną pozycją na rynku, nie mogą sobie pozwolić na zaniżenie jakości, gdyż szybko zostaną wchłonięte przez konkurencję.